snadno, rychle a bezpečně!

 

FAQ

Musím být plnoletý?
Odpoveď je NE! Stačí mít pouze odhodlaní :-) a samozřejmně bankovní účet ( kartu ), pokud nemáte, můžete po domluvě použít, např, sourozencovu, nebo od někoho s rodičů, prvně se starejte o to, abyste peníze mněli, na PayPalu a až poté jak je od tama dostanete. Klidně můžete nakupovat věci z internetu, nebo převést na jiný internetový účet, a za menší poplatek si je nechat poslat šekem až do domu.

Co musím nejdříve udělat ?

Založit si internetovou peněženku PayPal, za nic neplatíte, vše je naprosto zdarma, popis a návod i s obrázkem, naleznete přímo na naších stránkách v rubrice Peneženky, v případě problému mě kontaktovat a já Vám s ochotou pomohu.


Účet na PayPal již mám, ale co teď ?
Nyní stačí pouze najet do sekce Klikačky PTC a začít se registrovat a klikat, samozřejmě, přiložíme podrobný návod, co je třeba vedět k dané firmy, registrace jsou naprosto jednoduché, a zvládne je i 8 leté dítě :)

Návod jak se registrovat:

Na stránce s firmou hledejte tlačítko "Sign-up" nebo "Join" nebo Sign-Up, dále postupujte dle pokynů, někdy zadáte váš e-mail a na něj vám příjde potvrzení registrace na které když kliknete, vyplníte údaje, jako Přezdívku a heslo, nebo i adresu atd, samozřejmně, nemusí být dle pravdy důrazně však doporučuji, vpylňovat pravdivé informace, nebojte nikdo vás otravovat nebude :)

Návod jak začít vydělávat:

Když se přihlasíte do firmy kde jste se registrovali, hledejte tlačítko Earn, earn money, surf ads ( většinou ) nebo make cash, někde je i paid to click samozřejmně, není problém to na té stránce najít, i když neumíte anglicky :)

Návod jak vydělávat ještě víc, shánění referálů:

Na stránce hledejte promotion tools, refferals, refferals links atd. Tam uvidíte váš link, nebo banner či ikonku.


První Rada do začátku

Nikdy něvěřte čemukoliv co nabízí víc než ostatní zaběhlé firmy! Znamená to tedy to, že Vám stránky nabizejí přemrštěně sumy hodně za odkliknutý banner, nebo odkaz inzerenta, do těch 5centů je to důvěryhodné, ale když vám za klik někdo nabídne 1 dolar, je témeř logické, že takhle ten systém funghovat nemůže. reálně se bude odměna za odkliknutý banner pohybovat mezi 0,5c - 2c.

Nenechte se okrást!

V momentě kdy začínáte mít peníze tzv na netu, tak se dostáváte do rizika, že vás někdo beztestně okrade! Proto při práci s peněženkami dodržujte základní bezpečnost.
-Nikdy neklikejte na odkazy v emailech co vypadají, že jsou od peněženek!
-Naučte se nedůvěřovat! Nabídky výher apd raději předem ignorujte!
-Zajistěte si alespoň antivir a raději nepoužívejte starší IE (můžete operu nebo firefox, já osobně preferuji Flock)

Nenechte se zmást!

Dejte si pozor když vám někdo něco doporučuje a tvrdí jak tj prima, on za vás má peníze, proto vám může cokoliv nakecat! Vše si ověřte na fórech na webu už jich je celkem dost i v našem jazyce.
Nemažte referenční linky, vám to neublíží a pokud byl ten co vás doporučil solidní a vysvětlil vám vše kolem, tak takle můžete jeho snahu alespoň ocenit! A on se bude snažit dále získávat aktuální informace. Samozřejmně, pokud se obratíte přímo na mně, a napíšete mi např, na e-mail nebo icq, ze vším Vám pomohu, ochotně. Kontakt na mně naleznete v sekci Kontakt